Piedāvājums jaunajiem vecākiem

VIZĪTE PIRMS BĒRNA PIEDZIMŠANAS

Vizītē pirms bērna piedzimšanas tiek pārrunāti visi jaunajiem vecākiem aktuālie jautājumi, jaundzimuša bērna aprūpe, barošana un bērna attīstība. Kopā ar vecākiem sastādīts turpmākais bērniņa aprūpes plāns.

IKMĒNEŠA VIZĪTES GADA GARUMĀ

Piedāvājumā jaunajiem vecākiem ietilpst ikmēneša vizītes pirmā dzīves gada laikā, kurās tiek izvērtēta mazuļa augšana, attīstība, prasmes un pārrunāts ar vecākiem, kas gaidāms turpmāk, kā mazo barot, aprūpēt un palīdzēt, lai tas augtu vesels un laimīgs.

ZĪDĪŠANAS KONSULTĀCIJAS

Krūts zīdīšana ir vesela un laimīga bērna attīstības pamatā. Rabarbers pediatres ir sertificētas zīdīšanas konsultantes, kas risina ar zīdīšanu saistītus jautājumus, lai tā būtu būtu veiksmīga un patīkama gan māmiņai, gan bērnam.

PIEDĀVĀJUMS JAUNAJIEM VECĀKIEM

PEDIATRA VIZĪTES

Bērniņa ienākšana ģimenē ir priecīgs un satraucošs notikums, kas nereti saistās ar daudziem jautājumiem par to, ko gaidīt, kā rūpēties par mazuli un vai tas, kas notiek, ir pareizi.
Rabarbers pediatres sniedz konsultācijas un padomus vecākiem pirms bērniņa ienākšanas ģimenē, par to kā sagatavoties, kas notiek ar bērniņu pirmajās dzīves dienās un nedēļās, kā bērniņš pielāgojas jaunajai dzīvei. Tāpat konsultē arī zīdīšanas jautājumos.

Kā sagatavoties pediatra vizītei?

GRŪTNIECĪBA UN DZEMDĪBAS

Mātes pase un izraksts no dzemdību iestādes

POTĒŠANAS PASE

Dati par iepriekš veikto vakcināciju

IZRAKSTI

Izraksti no citām ārstniecības iestādēm

IZMEKLĒJUMI

Iepriekš veikto izmeklējumu slēdzieni

ANALĪZES

Veikto analīžu rezultāti

SPECIĀLISTU SLĒDZIENI

Konsultantu un citu speciālistu slēdzieni, rekomendācijas

Pieteikties konsultācijai