Pakalpojumi

Tiek piedāvātas gan plānveida konsultācijas ar iepriekšēju pierakstu, gan konsultācijas akūtu saslimšanu gadījumā.

VAIRĀK

Vakcinācija ir drošākais veids, kā aizsargāties pret vakcīnu kontrolētām infekciju slimībām. Klīnikā iespējams saņemt gan valsts vakcinācijas kalendārā iekļautās, gan papildus vakcīnas.

VAIRĀK

Eksprestesi ir mūsdienīgs, ātrs un bērnam saudzīgs izmeklēšanas veids, kas palīdz ārstam uzstādīt precīzāku diagnozi.

VAIRĀK

Rabarbers pediatres sniedz konsultācijas un padomus vecākiem pirms bērniņa ienākšanas ģimenē, par to kā sagatavoties, kas notiek ar bērniņu pirmajās dzīves dienās un nedēļās, kā bērniņš pielāgojas jaunajai dzīvei.

VAIRĀK

Lai atvieglotu mazā pacienta pašsajūtu akūtu saslimšanu gadījumā, dažkārt nepieciešama medikamentu ievade, ko iespējams veikt klīnikā uz vietas, to klīnikā Rabarbers veic prasmīga bērnu māsa!

VAIRĀK
FIZIOTERAPIJA

Par bērniņa pareizu attīstību Rabarberā rūpējas sertificēta fizioterapeite. Fizioterapeita konsultācijas pieejamas visa vecuma bērniem, kā arī nodarbības pēc Bobata metodes mazulīšiem no 3 mēnešu vecuma. Tiek sniegtas arī konsultācijas vecākiem par mazuļu hendlingu.

VAIRĀK

Ultrasonogrāfija ir izmeklēšanas metode, kuras pamatā ir ultraskaņas spēja atšķirīgi atstaroties no dažādiem orgāniem un audiem. Tā ir absolūti nekaitīga un nesāpīga diagnostiska procedūra, ar kuru iespējams diagnosticēt plašu diagnožu loku!

VAIRĀK